אודות

המרפאה

חזון המרפאה להעניק לכל מטופלת ומטופל את היחס האישי המלא, תוך הסתמכות על מערך טיפולים אישי ואמין ברמה הגבוהה ביותר שרפואת השיניים יכולה להעניק. על מנת לשמור על רמה זו, אני מקפיד להתעדכן ולהשתלם בחידושים שרפואת השיניים מתברכת בהם מעת לעת. חזון המרפאה מושתת גם על דיוק בפרטים הקטנים ומעקב אחר תהליך הריפוי והשיקום. את זאת ניתן להשיג הודות ליחס האישי שלו זוכים המטופלים. כל אלה הם תנאי להצלחת הטיפול ולשביעות רצונם המלאה של המתרפאים. אין אצלנו פשרות על איכות המוצר! החומרים המשמשים אותנו במהלך הטיפול הינם מתוצרת החברות המובילות בעולם. כך גם הציוד הרפואי, שהינו משוכלל ומתקדם ביותר. אנו גם מקפידים לעבוד עם מעבדות השיניים המקצועיות, המתקדמות והיעילות ביותר.נוסף על כל אלה, צוות המרפאה מעניק אווירה ביתית ומשפחתית ואוזן קשובה לרצונם של המטופלים, והרי לכם חוויית טיפולים נעימה, מקצועית ואיכותית, שתוצאותיה תהינה ניכרות שנים רבות.
ד"ר אוהד שרון

המרפאה

ד"ר אוהד שרון

מומחה לשיקום הפה.

רופא שיניים משנת 2001. שימש חבר המחלקה לשיקום הפה ומדריך סטודנטים בבית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית ו"הדסה" ירושלים. בוגר תוכנית ההתמחות לשיקום הפה במוסד זה.
רופא בכיר לשיקום הפה במחלקה לשיקום פנים ולסתות בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בקריה הרפואית רמב"ם בחיפה. מתמחה בשיקום פנים ולסתות במוסד זה.
מנהל פורום שיקום הפה באתר Y-NET פעילותו הקלינית מתמקדת בשיקום פה מורכב, שיקום על גבי שתלים, שיקום פנים ולסתות וטיפולי שיניים למטרות אסתטיות.

ohad-sharon

צוות המרפאה

סיון מרץ R.D.H
שיננית ותיקה, בוגרת אוניברסיטת תל אביב. סיימה את לימודיה בשנת 2004.
בעלת תואר ראשון במדעי החברה – פסיכולוגיה, מאוניברסיטת בר אילן. בעלת ניסיון רב בתחום הפריודונטיה: מחלות חניכיים, אבחון והיגיינת הפה למניעת מחלות.

פגי כהן – רמז
שיננית מוסמכת R.D.H
נולדה בליון שבצרפת ועלתה ארצה בשנת 1977.
סיימה את לימודי השיננית בהדסה עין כרם, בשנת 1992.
עבדה כשיננית במרפאות המובילות בתחום השיקום והאסתטיקה ובתחות החניכיים.
אמא לשלושה ילדים.
דוברת צרפתית אנגלית ועברית

אנו מאמינות שבכל מקצוע ובפרט במקצועות הרפואיים, העוסקים גם במתן שרות לאנשים, חשוב להתחדש על מנת להוביל. על כן אנו מקפידות להצטייד בידע מעודכן הקשור לבריאות הפה ולטיפול המחלות חניכיים.
לאחרונה השתתפנו בקורס ללימודי המשך במרכז הרפואי רמב"ם. כך אנו משלבים את הידע ואהבתנו למקצוע, למתן שרות טוב יותר

מורן צפניה – סייעת.
מריה סרגייב – סייעת.

רבקה שרון – ניהול המרפאה
מיכל הלפרין – ניהול המרפאה